niedziela, 17 marca 2013

ROCZEK!!!

  Dokładnie rok temu - 17 marca 2012r. spotkałyśmy się po raz pierwszy! Była piękna słoneczna sobota, można powiedzieć pogoda podobna do dzisiejszej, ale jednak o wiele, wiele cieplej :)
Niezwykle ciepłą była też atmosfera tego pierwszego spotkania, które ogromnie zaskoczyło mnie ilością uczestniczek! Kto pamięta? Mimo 40 osobowej grupy, ciasnoty i niewielkiej ilości materiałów dałyśmy radę... Ja bardzo dobrze pamiętam ogromny entuzjazm Pań, radość, że będą mogły spotykać się z innymi pasjonatkami rękodzieła i tworzyć, tworzyć, tworzyć!
Podsumowując ten rok naszej działalności najbardziej cenne jest dla mnie to, czego na początku nie przewidziałam: możliwość poznania tak wielu Pań, które okazały się sympatycznymi, niezwykle otwartymi i utalentowanymi kobietkami!
  Jak już wspominałam we wcześniejszych postach i na naszym profilu na Facebook'u - ukoronowałyśmy te 12 miesięcy wystawą. Nie było możliwe zorganizowanie ekspozycji wszystkich dotąd powstałych prac, więc poświęciłyśmy jeden miesiąc, 4 spotkania w każdej z 5 grup na przygotowanie kolaży, kartek, scrapów i transferu. Tematem było nasze miasto - Szamotuły , kolorystyka ograniczona  do bieli i czerni, miejsce ekspozycji - nasze kochane  Kino "Halszka" - dzięki czemu przez 3 tygodnie wystawy nasze prace obejrzą mieszkańcy i goście korzystający z oferty filmowej. Zapraszamy zatem do 29 marca, by na własne oczy przekonać się jak wyjątkowo każda z nas potraktowała temat wystawy "I <3 Szamotuły".
Tak prezentuje się w obiektywie męża jednej z uczestniczek warsztatów, dziś umieszczam tylko niewielki fragment fotorelacji, postaram się by pozostałe zdjęcia trafiły wkrótce do naszej galerii.
Odsyłam także do fotorelacji na stronach:
Szamotulskiego Ośrodka Kultury
Szamotuły Nasze Miasto
naszego profilu na Facebook'u
a nawet krótkiego reportażu w lokalnej telewizji:
Szamotuły TV

Niebawem nastąpią zmiany w naszej Pracowni Rękodzieła- prowadzenie warsztatów na kilka miesięcy oddam w ręce uzdolnionej i coraz bardziej popularnej blogerce, projektantce i wszechstronnej scraperce  - autorce bloga Made by Groszek - i mojej osobistej siostrze  ;)
Zatem kolejny rok zapowiada się ciekawie...
Będzie nam miło jeśli, na naszego bloga zaglądać będą nie tylko uczestniczki warsztatów ale i inne dzielące z nami pasję osoby :)
Do zobaczenia!


Milena


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz