wtorek, 16 grudnia 2014

Nasze inspiracje (przed)świąteczne - KatarynkaPraca ze sznurkiem to jedno z moich ostatnich zamiłowań.
Zaczęło się od przygotowania sznurkowej lampy sufitowej, która miała być alternatywą dla papierowych kul z Ikei. 
Efekt tak mnie ujął, że przygotowałam kolejne projekty, m. in. kule świet(l)ne oraz choinki, a na podwieszenie pod sufitem czeka następna lampa i w głowie pełno pomysłów.
 
Świet(l)ne kule String Balls to wspaniała alternatywa dla gotowych sznurów lampek, którymi dekorujemy mieszkanie i choć do ich przygotowania użyłam ich, to zdecydowanie schodzą na drugi plan, chowając się we wnętrzu kul, dając piękne, nastrojowe światło.
 Te kule sprawiają, także że lampki typowo choinkowe, świąteczne, mogą świecić się przez cały rok, nadając w pomieszczeniu przyjazny, ciepły klimat.
 
Choinki to ostatni projekt. Można je udekorować lub zostawić bez dekoracji, ale wkładając do środka sznur lampek. W domu mam choineczkę z sznurem lampek włożonym do dużego słoika, który mieści się w środku. Wieczorem po włączeniu światełek choinka daje miłe dla oka światło, a i gra światła robi wrażenie.


Jak wykonać takie ozdoby? Zerknijcie do Scrapnicy Pomysłów i krok po kroku odkryjcie tajniki sznurkowych dekoracji. A może fantazja podpowie Wam inne ciekawe wykonanie z wykorzystaniem DIY Katarynki? Podzielcie się nim zostawiając link w komentarzu. Zajrzymy na pewno :)

____________________________________________________________________________________________

 
 

3 komentarze:

  1. Piękne inspiracje ale choinki to już są dosłownie rewelacyjnie. No strasznie mi się podobają!

    OdpowiedzUsuń
  2. najpiękniejsze to te najprostsze pomysły :)

    OdpowiedzUsuń