piątek, 11 kwietnia 2014

Gość kwietnia

Pamiętacie wizytę Scrapmana przed kilkoma tygodniami?
Jeśli nie zajrzyjcie koniecznie TUTAJ. Mariusz - Scrapman był pierwszym gościem naszej Pracowni i tym samym zapoczątkował cykl postów gdzie będziemy prezentować prace osób biorących udział w naszej zabawie w liftowanie. Polega to na tym, że podczas wizyty nasz Gość podaje do zliftowania jedną ze swych prac. Następnie nasz Team wybiera jedną najlepiej przygotowaną kartkę lub inną formę rękodzieła papierowego i zaprasza autora/kę  do kolejnego odcinka zabawy by z kolei zliftować jego/jej pracę. Szansę na wizytę u nas ma każdy, zatem zapraszamy!

Dziś przedstawi się Wam zwyciężczyni poprzedniego odcinka
Oto co napisała nam o sobie nasza sympatyczna koleżanka:

"Mam na imię Ilona, ale w blogowym świecie znacie mnie jako Iluszkę. Z wykształcenia jestem socjologiem, ale to scrapbooking pochłonął mnie bez reszty. Pasję tę odkryłam osiem lat temu, gdy w przedszkolu, do którego wówczas uczęszczała moja córka, postanowiliśmy zorganizować kiermasz świąteczny - mi w udziale przypadło stworzenie kartek i tak już pozostało:)

Przez długi czas scrapbooking był dla mnie odskocznią od codzienności, tworzyłam przede wszystkim dla siebie i znajomych. Jednak ponad rok temu, za namową przyjaciół postanowiłam założyć bloga i tym samym moja dotychczasowa pasja stała się moim sposobem na życie.

Tworzę przede wszystkim kartki okolicznościowe i zaproszenia na różne okazje. Uwielbiam poznawać nowe metody scrapbookingu, w chwili obecnej wielką przyjemność sprawia mi mediowanie. Jest jeszcze wiele technik, których chciałabym spróbować, ale myślę że na wszystko przyjdzie czas..."

Wybraliśmy jedną z prac Iluszki by poddać liftowaniu oto ona: i nasze interpretacje: 


 Alicja


Groszek
kartka wielkanocnaBligu
Zapraszamy do dodawania prac przy pomocy żabki na dole posta. 
Pamiętajcie o pobraniu i wklejeniu na swych blogach naszego banerka! 
8 komentarzy:

 1. no musiałam zajrzeć , bo od razu poznałam kogo to praca . Miło Cię bardziej poznać Ilonko . Jestem w szoku ,że to już 8 lat .... Śliczna praca do zliftowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. El małe sprostowanie... 8 lat temu zaczęło się wspólne z córką "karteczkowanie" w okresie przedświątecznym-wtedy nawet nie wiedziałam,że tworzenie kartek ma swoją nazwę ;). Do scrapbookingu długo dojrzewałam i tak naprawdę ten "właściwy" scrapbooking rozpoczął się z chwilą założenia bloga, czyli ponad rok temu :)

   Usuń
 2. Tak, ja tez od razu poznalam na zdjeciu :) sliczna praca, piekny motyl. Oby tylko znaleźć chwilkę na zabawę w liftowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny fantastyczne prace stworzyłyście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny i lift i Wasze prace dziewczyny również , super !!! Ja swoją wersję już mam ale chyba ja jakaś małospostrzegawcza jestem, bo nie mogę znależć tego banerka do wklejenia :))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ups , nie tylko małospostrzegawcza ale i małorozgarnięta dzisiaj :))) , miałam na myśli , że piękna kartka Iluszki do zliftowania :), a nie lift :))))

   Usuń
  2. To błąd w tekście, banerka nie ma, z rozpędu dopisałam :)

   Usuń
 5. Ilonko cieszę się i ja,że mogłam Cię ciut bliżej poznać. Piekną pracę zrobiłaś, masz swój ukryty styl, dlatego od razu rozpoznałam Twoje dzieło. może i ja pojawię się w lift:)Pozdrawiam Cię serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń